Меню

Марія Гончар

Як виник бренд Gomash?
Про мене
Мене звати Марія Гончар, мені 32 роки.
Я дружина та мама Єви.

Під час вагітності я зрозуміла, що хочу користуватися тільки натуральною косметикою, але не могла знайти ту, яка підійде мені. Тому вирішила створити власний бренд натуральної косметики.

Вже в 10 років я планувала стати пластичним хірургом. На той час пластична хірургія набирала популярнсті. Я проти прастичної хірургії і вважю це знущанням над своїм тілом та зовнішностю. Але вже тоді я мріяла дарувати жінкам красу та молодість.
Вдома у мами на поличках у ванній кімнаті завжди було дуже багато косметики, чому я дуже раділа. Поличка з косметикою для мене уособлювала ключ до краси та молодості. Я ретельно вивчала каталоги Avon та Oriflame.

В 15 років я придбала собі книгу Керол Маджіо по фейсфітнесу, про який ще ніхто не чув. Звичайно, то було рано для фейсфітнесу і зараз я не є ярим послідовником фейсфітнесу. Я вважаю, що масажі для обличчя та тейпи ефективні, корисні та безпечні. Також, не забувайте про шкребок гуаша. Декоративною косметикою я почала користуватися на першому курсі університету. Я завжди хотіла виглядати гарно.

Найбільший інтерес у мене був завжди до доглядової косметики, бо саме вона впливає на здоров'я шкіри. Я любила користуватися різними кремами, випробовувати їх, вивчати різні косметичні бренди доглядової косметики. Безупинно я вивчала склад косметичних засобів.
Бажання робити себе та жінок гарними не згасало. Дійшло до того, що я вирішила змінити професію та вивчилась не косметолога. Я проводила процедури краси подругам, родичам та знайомим, але залишити гарну посаду з високою заробітною платою так і не наважувалась.

Переломним моментом в моєму житті стала вагітність

Це був момент, коли можна було переглянути своє життя та почати займатися тим, що справді до душі та у чому я бачу місію свого життя. Вирішила створити бренд натуральної косметики без шкідливих синтетичних інгредієнтів.

Я пройшла навчання в Україні. Зрозуміла, що цього недостатньо та знайшла єдині акредитовані в світі курси Formula Botanica по створенню натуральної косметики. Отримала сертифікат після навчання та почала створювати чудові ефективні косметичні формули для різних типів шкіри. Нещодавно отримала сертифікат просунутого рівня зі створення косметики.

Вдосконалюю наявні формули та планую випускати нові косметичні продукти!
Я вважаю, що ми маємо обирати косметику по такому принципу, як ми обираємо їжу. Максимально натуральну та корисну для здоров'я організму. Багато косметичних компонентів мають властивість потрапляти глибоко в організм, прямо в кров'яний потік.

Природні компоненти та компоненти, створені на основі природних дуже ефективні та дієві. Як ви знаєте, навіть по лікарським засобам, більшість з них на основі рослинних екстрактів.

Природа створила все необхідне для нас!
Ми не можемо існувати без природи,
бо ми її частина
Close
Є питання - напиши мені!
Telegram
Viber